No results were found for the filter!
Ankle chain Heart-chain 3.6mm | Order number | P001.17255.85.25.0 |
| Chain type | Heart-chain |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 1.7 g |
| Width | 3.6 mm |
Length
€33.83 *
€35.31 *
Ankle chain Curb chain round 1.4mm | Order number | P001.1040-03.85.25.0 |
| Chain type | Curb chain round |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | spring ring |
| Weight approx. | 2.4 g |
| Width | 1.4 mm |
Length
€37.28 *
€38.34 *
€39.29 *
Ankle chain Belcher chain 2.5mm | Order number | P001.2225.85.25.0 |
| Chain type | Belcher chain |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 2.3 g |
| Width | 2.5 mm |
Length
€41.58 *
€43.48 *
Ankle chain Singapore | Order number | P001.49401-75.385.25.0 |
| Chain type | Singapore |
| Alloy | 925 silver (rhod.) |
| Surface | rhodium plated |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 3 g |
| Length: | 25 cm |
Length
€67.91 *
Ankle chain Anchor round | Order number | P001.01430055.85.23.0 |
| Chain type | Anchor round |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 2.5 g |
Length
€72.34 *
€75.83 *
Ankle chain Anchor diamond cut | Order number | P001.174661.85.25.0 |
| Chain type | Anchor diamond cut |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 2.1 g |
| Length: | 25 cm |
Length
€42.50 *
Ankle chain Curb chain round | Order number | P001.102363.85.23.0 |
| Chain type | Curb chain round |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 2.6 g |
| Length: | 23 cm |
Length
€56.71 *
Ankle chain Singapore | Order number | P001.49401-75.85.25.0 |
| Chain type | Singapore |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 3 g |
| Length: | 25 cm |
Length
€61.03 *
Ankle chain Singapore 2.4mm | Order number | P001.494048.385.23.0 |
| Chain type | Singapore |
| Alloy | 925 silver (rhod.) |
| Surface | rhodium plated |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 2.4 g |
| Width | 2.4 mm |
| Length: | 23 cm |
Length
€53.96 *
Ankle chain Curb chain 2.1mm | Order number | P001.11601-96.85.25.0 |
| Chain type | Curb chain |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | spring ring |
| Weight approx. | 3.7 g |
| Width | 2.1 mm |
| Length: | 25 cm |
Length
€63.47 *
Ankle chain Anchor wide | Order number | P001.486002.70.385.25.0 |
| Chain type | Anchor wide |
| Alloy | 925 silver (rhod.) |
| Surface | rhodium plated |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 3 g |
| Length: | 25 cm |
Length
€76.83 *
Ankle chain Anchor round | Order number | P001.013059.85.23.0 |
| Chain type | Anchor round |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 2.3 g |
| Length: | 23 cm |
Length
€58.06 *
Viewed