No results were found for the filter!
Bracelet Double anchor | Order number | P001.24.278.323.19.0 |
| Chain type | Double anchor |
| Alloy | 925 silver (rhod.) |
| Surface | rhodium plated |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 16 g |
Length
€207.21 *
€215.81 *
€239.76 *
Bracelet Ball chain 1.5mm | Order number | P001.2115.23.19.0 |
| Chain type | Ball chain |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 1.4 g |
| Width | 1.5 mm |
Length
€19.55 *
€20.45 *
€22.35 *
Bracelet Singapore 3.8mm | Order number | P001.4960.23.19.0 |
| Chain type | Singapore |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 3.4 g |
| Width | 3.8 mm |
Length
€44.81 *
€46.44 *
€50.11 *
€50.29 *
Bracelet Fantasy chain | Order number | P001.11.180.24.19.0 |
| Chain type | Fantasy chain |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | lobster with end cap |
| Weight approx. | 3.7 g |
| Length: | 19 cm |
Length
€53.83 *
Bracelet Fantasy chain | Order number | P020.22.670.23.19.0 |
| Chain type | Fantasy chain |
| Alloy | 925 gold plated |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 2.3 g |
| Length: | 19 cm |
Length
€39.12 *
Bracelet Fantasy chain | Order number | P001.22.670.323.19.0 |
| Chain type | Fantasy chain |
| Alloy | 925 silver (rhod.) |
| Surface | rhodium plated |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 2.3 g |
| Length: | 19 cm |
Length
€41.74 *
Bracelet Criss-cross-chain 2.6mm | Order number | P001.14846.24.19.0 |
| Chain type | Criss-cross-chain |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | lobster with end cap |
| Weight approx. | 3.5 g |
| Width | 2.6 mm |
Length
€50.40 *
€51.94 *
€53.38 *
€57.76 *
Id-Bracelet Belcher chain 2.4mm | Order number | P001.52724.23.14.0 |
| Chain type | Belcher chain |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 1.8 g |
| Width | 2.4 mm |
| Length: | 14 cm |
Length
€47.74 *
Id-Bracelet Figaro diamond cut 2.1mm | Order number | P001.53062HERZ.5.18.5 |
| Chain type | Figaro diamond cut |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | spring ring |
| Weight approx. | 2.5 g |
| Width | 2.1 mm |
Length
€44.72 *
€49.24 *
€53.27 *
Bracelet Heart-chain 4.4mm | Order number | P001.17256.23.19.0 |
| Chain type | Heart-chain |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 2.2 g |
| Width | 4.4 mm |
Length
€30.26 *
€32.89 *
€33.98 *
€35.78 *
Bracelet Fantasy chain | Order number | P001.18.1391.305.19.0 |
| Chain type | Fantasy chain |
| Alloy | 925 silver (rhod.) |
| Surface | rhodium plated |
| Clasp | spring ring |
| Weight approx. | 1.4 g |
| Length: | 19 cm |
Length
€36.29 *
Bracelet Byzantine chain 6mm | Order number | P060.21.637.23.19.0 |
| Chain type | Byzantine chain |
| Alloy | Steel |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 24.5 g |
| Width | 6 mm |
Length
€41.24 *
€46.60 *
€51.56 *
Viewed