No results were found for the filter!
Bracelet Ball chain 1.5mm | Order number | P001.2115.23.19.0 |
| Chain type | Ball chain |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 1.4 g |
| Width | 1.5 mm |
Length
€19.55 *
€20.45 *
€22.35 *
Bracelet Singapore 3.8mm | Order number | P001.4960.23.19.0 |
| Chain type | Singapore |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 3.4 g |
| Width | 3.8 mm |
Length
€44.81 *
€46.44 *
€50.11 *
€50.29 *
Bracelet Byzantine chain 6mm | Order number | P060.21.637.23.19.0 |
| Chain type | Byzantine chain |
| Alloy | Steel |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 24.5 g |
| Width | 6 mm |
Length
€41.24 *
€46.60 *
€51.56 *
Bracelet Curb chain 7mm | Order number | P060.11200.23.19.0 |
| Chain type | Curb chain |
| Alloy | Steel |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 16.4 g |
| Width | 7 mm |
Length
€40.68 *
€45.96 *
€50.84 *
Bracelet Round box chain 2.7mm | Order number | P001.7763.23.19.0 |
| Chain type | Round box chain |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 6.2 g |
| Width | 2.7 mm |
Length
€54.02 *
€72.24 *
€76.27 *
€79.16 *
€82.14 *
€91.41 *
Bracelet Wheat chain 2.5mm | Order number | P001.28006.324.18.5 |
| Chain type | Wheat chain |
| Alloy | 925 silver (rhod.) |
| Surface | rhodium plated |
| Clasp | lobster with end cap |
| Weight approx. | 3.8 g |
| Width | 2.5 mm |
Length
€74.73 *
€84.59 *
Bracelet Anchor diamond cut | Order number | P020.18.207.824.19.0 |
| Chain type | Anchor diamond cut |
| Alloy | 925 rose gold plated |
| Surface | bicolor red/white |
| Clasp | lobster with end cap |
| Weight approx. | 1.6 g |
| Length: | 19 cm |
Length
€36.42 *
Bracelet Anchor round | Order number | P001.0135-03.5.18.5 |
| Chain type | Anchor round |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | spring ring |
| Weight approx. | 1.5 g |
| Length: | 18.5 cm |
Length
€22.83 *
Bracelet Curb chain 4.7mm | Order number | P001.11140.24.19.0 |
| Chain type | Curb chain |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | lobster with end cap |
| Weight approx. | 9.5 g |
| Width | 4.7 mm |
Length
€107.40 *
€111.92 *
€116.44 *
€124.91 *
€129.43 *
€137.63 *
€142.15 *
Bracelet Figaro diamond cut 3.4mm | Order number | P001.371032.24.19.0 |
| Chain type | Figaro diamond cut |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | lobster with end cap |
| Weight approx. | 4.4 g |
| Width | 3.4 mm |
Length
€52.01 *
€54.94 *
€58.10 *
€58.47 *
€58.56 *
€64.61 *
Bracelet Singapore 2.2mm | Order number | P004.4935.23.18.5 |
| Chain type | Singapore |
| Alloy | 375 yellow gold |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 1.4 g |
| Width | 2.2 mm |
Length
€308.89 *
€332.99 *
Bracelet Curb chain 4.1mm | Order number | P001.11120.324.19.0 |
| Chain type | Curb chain |
| Alloy | 925 silver (rhod.) |
| Surface | rhodium plated |
| Clasp | lobster with end cap |
| Weight approx. | 8.1 g |
| Width | 4.1 mm |
Length
€112.99 *
€117.39 *
€126.27 *
€130.57 *
€139.03 *
€151.27 *
Viewed