No results were found for the filter!
Bracelet Belcher chain | Order number | P001.10.224.305.16.0 |
| Chain type | Belcher chain |
| Alloy | 925 silver (rhod.) |
| Surface | rhodium plated |
| Clasp | spring ring |
| Weight approx. | 4.6 g |
| Length: | 16 cm |
Length
€110.40 *
Bracelet Belcher chain 1.3mm | Order number | P001.10.224.5.16.0 |
| Chain type | Belcher chain |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | spring ring |
| Weight approx. | 4.6 g |
| Width | 1.3 mm |
| Length: | 16 cm |
Length
€93.52 *
Bracelet Belcher chain 2.5mm | Order number | P001.222554-94.23.16.0 |
| Chain type | Belcher chain |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 3.2 g |
| Width | 2.5 mm |
| Length: | 16 cm |
Length
€64.46 *
Bracelet Belcher chain 2.5mm | Order number | P001.2225101-99.23.16.0 |
| Chain type | Belcher chain |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 2.5 g |
| Width | 2.5 mm |
| Length: | 16 cm |
Length
€57.78 *
Bracelet Belcher chain 2.3mm | Order number | P001.732310-99.323.16.0 |
| Chain type | Belcher chain |
| Alloy | 925 silver (rhod.) |
| Surface | rhodium plated |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 2.1 g |
| Width | 2.3 mm |
| Length: | 16 cm |
Length
€62.46 *
Bracelet Belcher chain 2.5mm | Order number | P001.222554-94.323.16.0 |
| Chain type | Belcher chain |
| Alloy | 925 silver (rhod.) |
| Surface | rhodium plated |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 3.2 g |
| Width | 2.5 mm |
| Length: | 16 cm |
Length
€72.18 *
Bracelet Belcher chain 2.5mm | Order number | P001.2225101-99.323.16.0 |
| Chain type | Belcher chain |
| Alloy | 925 silver (rhod.) |
| Surface | rhodium plated |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 2.5 g |
| Width | 2.5 mm |
| Length: | 16 cm |
Length
€63.94 *
Bracelet Belcher chain 1.7mm | Order number | P001.10.274.5.16.0 |
| Chain type | Belcher chain |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | spring ring |
| Weight approx. | 3.3 g |
| Width | 1.7 mm |
| Length: | 16 cm |
Length
€86.00 *
Bracelet Belcher chain 2.3mm | Order number | P001.732310-110.323.16.0 |
| Chain type | Belcher chain |
| Alloy | 925 silver (rhod.) |
| Surface | rhodium plated |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 2.1 g |
| Width | 2.3 mm |
| Length: | 16 cm |
Length
€60.58 *
Bracelet Belcher chain 2.5mm | Order number | P001.2225100-111.323.16.0 |
| Chain type | Belcher chain |
| Alloy | 925 silver (rhod.) |
| Surface | rhodium plated |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 2.2 g |
| Width | 2.5 mm |
| Length: | 16 cm |
Length
€52.68 *
Bracelet Anchor round | Order number | P001.014371-99.323.16.0 |
| Chain type | Anchor round |
| Alloy | 925 silver (rhod.) |
| Surface | rhodium plated |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 2.7 g |
Length
€68.41 *
€73.29 *
Bracelet Belcher chain 2.5mm | Order number | P001.2225015.23.16.0 |
| Chain type | Belcher chain |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 2 g |
| Width | 2.5 mm |
Length
€63.88 *
€97.64 *
Viewed