No results were found for the filter!
Necklace Curb chain 1.2mm | Order number | P001.1135.301.45.0 |
| Chain type | Curb chain |
| Alloy | 925 silver (rhod.) |
| Surface | rhodium plated |
| Clasp | spring ring |
| Weight approx. | 2 g |
| Width | 1.2 mm |
Length
€26.10 *
€26.10 *
€27.36 *
€27.97 *
€30.83 *
€31.68 *
€32.50 *
€35.89 *
€38.97 *
Necklace Curb chain 1.1mm | Order number | P001.1130.301.45.0 |
| Chain type | Curb chain |
| Alloy | 925 silver (rhod.) |
| Surface | rhodium plated |
| Clasp | spring ring |
| Weight approx. | 1.4 g |
| Width | 1.1 mm |
Length
€22.10 *
€22.72 *
€24.19 *
€24.49 *
€24.80 *
€25.65 *
€28.77 *
€31.66 *
€34.42 *
€37.08 *
€45.29 *
Necklace Curb chain 1.1mm | Order number | P001.1130.1.45.0 |
| Chain type | Curb chain |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | spring ring |
| Weight approx. | 1.4 g |
| Width | 1.1 mm |
Length
€19.31 *
€19.58 *
€20.41 *
€20.87 *
€21.12 *
€21.12 *
€21.39 *
€22.13 *
€24.00 *
€24.82 *
€25.45 *
€27.29 *
€29.70 *
€32.46 *
€34.92 *
€39.73 *
€44.26 *
€50.26 *
€58.33 *
Necklace Curb chain 1.4mm | Order number | P001.1140.301.45.0 |
| Chain type | Curb chain |
| Alloy | 925 silver (rhod.) |
| Surface | rhodium plated |
| Clasp | spring ring |
| Weight approx. | 2.5 g |
| Width | 1.4 mm |
Length
€30.86 *
€33.01 *
€31.99 *
€34.48 *
€35.85 *
€37.83 *
€41.17 *
€42.29 *
€46.64 *
€50.60 *
€56.83 *
€66.89 *
€75.66 *
Necklace Curb chain 1.7mm | Order number | P001.1150.301.45.0 |
| Chain type | Curb chain |
| Alloy | 925 silver (rhod.) |
| Surface | rhodium plated |
| Clasp | spring ring |
| Weight approx. | 3.5 g |
| Width | 1.7 mm |
Length
€44.12 *
€45.14 *
€47.19 *
€48.53 *
€50.94 *
€53.34 *
€56.95 *
€58.49 *
€66.96 *
€70.01 *
€81.31 *
€92.50 *
€108.22 *
€120.87 *
Necklace Curb chain 2.1mm | Order number | P001.1160.1.45.0 |
| Chain type | Curb chain |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | spring ring |
| Weight approx. | 5 g |
| Width | 2.1 mm |
Length
€51.07 *
€52.07 *
€53.06 *
€55.05 *
€57.40 *
€59.84 *
€63.18 *
€70.60 *
€77.73 *
€84.59 *
€91.36 *
€99.30 *
€106.78 *
€111.84 *
€121.29 *
€126.35 *
€141.06 *
Necklace Curb chain 1.7mm | Order number | P001.1150.313.45.0 |
| Chain type | Curb chain |
| Alloy | 925 silver (rhod.) |
| Surface | rhodium plated |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 3.7 g |
| Width | 1.7 mm |
Length
€54.34 *
€55.97 *
€58.19 *
€60.35 *
€63.43 *
€70.95 *
€78.22 *
€84.98 *
€98.56 *
€112.07 *
Necklace incl.loop Curb chain 1.4mm | Order number | P001.11401.301.45.0 |
| Chain type | Curb chain |
| Alloy | 925 silver (rhod.) |
| Surface | rhodium plated |
| Clasp | spring ring |
| Weight approx. | 2.4 g |
| Width | 1.4 mm |
Length
€34.87 *
€36.32 *
€37.62 *
€39.58 *
€44.24 *
Necklace Curb chain 2.1mm | Order number | P001.1160.301.45.0 |
| Chain type | Curb chain |
| Alloy | 925 silver (rhod.) |
| Surface | rhodium plated |
| Clasp | spring ring |
| Weight approx. | 5 g |
| Width | 2.1 mm |
Length
€64.30 *
€66.55 *
€69.29 *
€72.16 *
€76.02 *
€82.63 *
€84.99 *
€93.58 *
€101.79 *
€118.15 *
€134.47 *
€152.03 *
Necklace Curb chain 1.7mm | Order number | P001.1150.1.45.0 |
| Chain type | Curb chain |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | spring ring |
| Weight approx. | 3.5 g |
| Width | 1.7 mm |
Length
€33.25 *
€36.60 *
€36.78 *
€37.50 *
€39.31 *
€39.73 *
€42.54 *
€44.58 *
€48.79 *
€53.79 *
€58.41 *
€63.16 *
€67.88 *
€75.36 *
€77.25 *
€87.36 *
€99.49 *
Necklace Curb chain 1.7mm | Order number | P020.1150.1.45.0 |
| Chain type | Curb chain |
| Alloy | 925 gold plated |
| Clasp | spring ring |
| Weight approx. | 3.5 g |
| Width | 1.7 mm |
Length
€45.94 *
€46.84 *
€49.11 *
€50.67 *
€52.80 *
€55.72 *
€60.41 *
€62.22 *
€67.68 *
€74.60 *
€86.56 *
€98.58 *
Necklace Curb chain 1.4mm | Order number | P021.1140.1.45.0 |
| Chain type | Curb chain |
| Alloy | 925 gold plated 1,0 µ |
| Clasp | spring ring |
| Weight approx. | 2.5 g |
| Width | 1.4 mm |
Length
€54.47 *
€56.35 *
€58.23 *
€60.55 *
€62.91 *
€66.29 *
€74.15 *
€81.77 *
€88.91 *
Viewed