No results were found for the filter!
Ankle chain Heart-chain 3.6mm | Order number | P001.17255.85.25.0 |
| Chain type | Heart-chain |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 1.7 g |
| Width | 3.6 mm |
Length
€32.10 *
€33.44 *
Bracelet Ball chain 1.5mm | Order number | P001.2115.23.19.0 |
| Chain type | Ball chain |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 1.4 g |
| Width | 1.5 mm |
Length
€20.23 *
€21.19 *
€23.15 *
Bracelet Singapore 3.8mm | Order number | P001.4960.23.19.0 |
| Chain type | Singapore |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 3.4 g |
| Width | 3.8 mm |
Length
€46.52 *
€48.24 *
€52.00 *
€52.19 *
Ankle chain Curb chain round 1.4mm | Order number | P001.1040-03.85.25.0 |
| Chain type | Curb chain round |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | spring ring |
| Weight approx. | 2.4 g |
| Width | 1.4 mm |
Length
€34.83 *
€35.79 *
€36.65 *
Ankle chain Belcher chain 2.5mm | Order number | P001.2225.85.25.0 |
| Chain type | Belcher chain |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 2.3 g |
| Width | 2.5 mm |
Length
€39.24 *
€40.96 *
Bracelet Byzantine chain 6mm | Order number | P060.21.637.23.19.0 |
| Chain type | Byzantine chain |
| Alloy | Steel |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 24.5 g |
| Width | 6 mm |
Length
€41.24 *
€46.60 *
€51.56 *
Bracelet Curb chain 7mm | Order number | P060.11200.23.19.0 |
| Chain type | Curb chain |
| Alloy | Steel |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 16.4 g |
| Width | 7 mm |
Length
€40.68 *
€45.96 *
€50.84 *
Ankle chain Singapore | Order number | P001.49401-75.385.25.0 |
| Chain type | Singapore |
| Alloy | 925 silver (rhod.) |
| Surface | rhodium plated |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 3 g |
| Length: | 25 cm |
Length
€64.85 *
Bracelet Wheat chain 2.5mm | Order number | P001.28006.324.18.5 |
| Chain type | Wheat chain |
| Alloy | 925 silver (rhod.) |
| Surface | rhodium plated |
| Clasp | lobster with end cap |
| Weight approx. | 3.8 g |
| Width | 2.5 mm |
Length
€76.75 *
€86.87 *
Ankle chain Anchor round | Order number | P001.01430055.85.23.0 |
| Chain type | Anchor round |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 2.5 g |
Length
€69.79 *
€72.95 *
Bracelet Anchor diamond cut | Order number | P020.18.207.824.19.0 |
| Chain type | Anchor diamond cut |
| Alloy | 925 rose gold plated |
| Surface | bicolor red/white |
| Clasp | lobster with end cap |
| Weight approx. | 1.6 g |
| Length: | 19 cm |
Length
€37.08 *
Bracelet Round box chain 2.7mm | Order number | P001.7763.23.19.0 |
| Chain type | Round box chain |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 6.2 g |
| Width | 2.7 mm |
Length
€55.74 *
€75.01 *
€79.20 *
€82.26 *
€85.42 *
€95.04 *
Viewed