No results were found for the filter!
Bracelet Double anchor | Order number | P001.24.278.323.19.0 |
| Chain type | Double anchor |
| Alloy | 925 silver (rhod.) |
| Surface | rhodium plated |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 16 g |
Length
€230.66 *
€240.55 *
€267.11 *
Bangle flexible Ball-chain | Order number | P001.2133.8.54.0 |
| Chain type | flexible Ball-chain |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | endlos |
| Weight approx. | 5.8 g |
Diameter approx.
€74.31 *
€67.42 *
€89.66 *
€94.31 *
€105.12 *
€117.26 *
Bracelet Ball chain 1.5mm | Order number | P001.2115.23.19.0 |
| Chain type | Ball chain |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 1.4 g |
| Width | 1.5 mm |
Length
€21.56 *
€22.61 *
€24.67 *
Bracelet Fantasy chain | Order number | P001.11.180.24.19.0 |
| Chain type | Fantasy chain |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | lobster with end cap |
| Weight approx. | 3.7 g |
| Length: | 19 cm |
Length
€59.55 *
Bracelet Singapore 3.8mm | Order number | P001.4960.23.19.0 |
| Chain type | Singapore |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 3.4 g |
| Width | 3.8 mm |
Length
€49.79 *
€51.70 *
€55.64 *
€55.86 *
Bracelet Fantasy chain | Order number | P020.22.670.23.19.0 |
| Chain type | Fantasy chain |
| Alloy | 925 gold plated |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 2.3 g |
| Length: | 19 cm |
Length
€42.65 *
Bracelet Fantasy chain | Order number | P001.22.670.323.19.0 |
| Chain type | Fantasy chain |
| Alloy | 925 silver (rhod.) |
| Surface | rhodium plated |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 2.3 g |
| Length: | 19 cm |
Length
€45.26 *
Bracelet Singapore 2.9mm | Order number | P001.4950.23.19.0 |
| Chain type | Singapore |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 2.4 g |
| Width | 2.9 mm |
Length
€32.25 *
€35.22 *
€37.15 *
€38.42 *
€39.80 *
€40.43 *
€43.05 *
€44.32 *
€47.42 *
Bracelet Criss-cross-chain 2.6mm | Order number | P001.14846.24.19.0 |
| Chain type | Criss-cross-chain |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | lobster with end cap |
| Weight approx. | 3.5 g |
| Width | 2.6 mm |
Length
€55.30 *
€57.10 *
€58.80 *
€63.44 *
Id-Bracelet Figaro diamond cut 2.1mm | Order number | P001.53062HERZ.5.18.5 |
| Chain type | Figaro diamond cut |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | spring ring |
| Weight approx. | 2.5 g |
| Width | 2.1 mm |
Length
€47.35 *
€52.64 *
€57.14 *
Bracelet Heart-chain 4.4mm | Order number | P001.17256.23.19.0 |
| Chain type | Heart-chain |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 2.2 g |
| Width | 4.4 mm |
Length
€33.15 *
€36.14 *
€37.41 *
€39.21 *
Id-Bracelet Belcher chain 2.4mm | Order number | P001.52724.23.14.0 |
| Chain type | Belcher chain |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 1.8 g |
| Width | 2.4 mm |
| Length: | 14 cm |
Length
€50.53 *
Viewed