No results were found for the filter!
Necklace Ball chain 1.2mm | Order number | P001.2112.1.45.0 |
| Chain type | Ball chain |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | spring ring |
| Weight approx. | 2 g |
| Width | 1.2 mm |
Length
€26.74 *
€27.55 *
€28.64 *
€29.70 *
€31.15 *
€33.14 *
€34.86 *
€38.41 *
€41.76 *
€48.38 *
€55.05 *
€62.30 *
€69.68 *
Necklace Ball chain 1.5mm | Order number | P001.2115.13.45.0 |
| Chain type | Ball chain |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 3.2 g |
| Width | 1.5 mm |
Length
€38.10 *
€39.09 *
€40.90 *
€40.32 *
€43.39 *
€45.51 *
€48.58 *
€48.31 *
€49.48 *
€49.48 *
€56.09 *
€56.10 *
€60.35 *
€60.85 *
€65.82 *
€67.92 *
€77.20 *
€80.45 *
€91.03 *
€101.76 *
Necklace Ball chain 2mm | Order number | P001.2120.13.45.0 |
| Chain type | Ball chain |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 4.8 g |
| Width | 2 mm |
Length
€45.79 *
€54.83 *
€57.00 *
€60.07 *
€61.33 *
€68.17 *
€72.13 *
€82.07 *
€88.93 *
€96.51 *
€109.14 *
€122.66 *
€137.28 *
Necklace Ball chain 1.5mm | Order number | P001.2115.1.45.0 |
| Chain type | Ball chain |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | spring ring |
| Weight approx. | 3.1 g |
| Width | 1.5 mm |
Length
€36.95 *
€37.96 *
€39.95 *
€42.13 *
€47.04 *
€51.88 *
€56.40 *
€65.43 *
€71.43 *
€74.51 *
€84.26 *
€94.17 *
Necklace Ball chain | Order number | P020.311202.51.70.0 |
| Chain type | Ball chain |
| Alloy | 925 gold plated |
| Clasp | endlos |
| Weight approx. | 4.4 g |
| Length: | 70 cm |
Length
€128.43 *
Necklace Ball chain diamond cut 1.1mm | Order number | P001.2113.1.45.0 |
| Chain type | Ball chain diamond cut |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | spring ring |
| Weight approx. | 2 g |
| Width | 1.1 mm |
Length
€32.28 *
€33.54 *
€33.90 *
€36.07 *
€38.70 *
€40.42 *
€44.57 *
€46.91 *
€53.22 *
€61.34 *
€69.43 *
€80.80 *
Necklace Ball chain | Order number | P020.3101102.951.70.0 |
| Chain type | Ball chain |
| Alloy | 925 gold plated |
| Surface | bicolor yellow/white |
| Clasp | endlos |
| Weight approx. | 4.2 g |
| Length: | 70 cm |
Length
€114.00 *
Necklace Ball chain 3.9mm | Order number | P001.22.669.313.45.0 |
| Chain type | Ball chain |
| Alloy | 925 silver (rhod.) |
| Surface | rhodium plated |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 9.7 g |
| Width | 3.9 mm |
Length
€162.07 *
€170.12 *
Necklace Ball chain 2.5mm | Order number | P001.2125.13.45.0 |
| Chain type | Ball chain |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 7.6 g |
| Width | 2.5 mm |
Length
€82.05 *
€85.60 *
€92.81 *
€94.23 *
€108.39 *
€115.90 *
€126.05 *
€135.57 *
€146.40 *
€166.79 *
€182.13 *
€184.93 *
€203.23 *
Necklace Ball chain 1.5mm | Order number | P021.2115.13.45.0 |
| Chain type | Ball chain |
| Alloy | 925 gold plated 1,0 µ |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 3.2 g |
| Width | 1.5 mm |
Length
€85.42 *
€89.72 *
€97.70 *
€110.60 *
€152.41 *
€158.73 *
Necklace Ball chain diamond cut 1.5mm | Order number | P001.2116.313.45.0 |
| Chain type | Ball chain diamond cut |
| Alloy | 925 silver (rhod.) |
| Surface | rhodium plated |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 3 g |
| Width | 1.5 mm |
Length
€50.69 *
€52.50 *
€55.03 *
€61.56 *
Necklace Ball chain 1.5mm | Order number | P001.2115.313.45.0 |
| Chain type | Ball chain |
| Alloy | 925 silver (rhod.) |
| Surface | rhodium plated |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 2.9 g |
| Width | 1.5 mm |
Length
€44.20 *
€48.18 *
€47.66 *
€50.00 *
€57.76 *
€61.74 *
€67.05 *
€77.78 *
€88.37 *
€100.11 *
€111.94 *
Viewed