No results were found for the filter!
Necklace Dollar-chain 5.4mm | Order number | P021.20053.13.45.0 |
| Chain type | Dollar-chain |
| Alloy | 925 gold plated 1,0 µ |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 26 g |
| Width | 5.4 mm |
Length
€760.73 *
€850.51 *
€937.53 *
€1,018.99 *
Necklace Dollar-chain 5.1mm | Order number | P001.20053.6.13.45.0 |
| Chain type | Dollar-chain |
| Alloy | 925 Silver |
| Surface | satin finished |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 27.5 g |
| Width | 5.1 mm |
Length
€528.25 *
€590.83 *
€635.18 *
€690.65 *
Necklace Dollar-chain 3.7mm | Order number | P001.20041.313.45.0 |
| Chain type | Dollar-chain |
| Alloy | 925 silver (rhod.) |
| Surface | rhodium plated |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 17 g |
| Width | 3.7 mm |
Length
€299.11 *
€338.49 *
€380.02 *
€420.18 *
€457.55 *
Necklace Dollar-chain 5.4mm | Order number | P001.20053.13.45.0 |
| Chain type | Dollar-chain |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 26 g |
| Width | 5.4 mm |
Length
€417.97 *
€434.61 *
€497.66 *
€542.22 *
€585.65 *
€683.39 *
€777.60 *
Necklace Dollar-chain 3.7mm | Order number | P001.20041.13.45.0 |
| Chain type | Dollar-chain |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 17.5 g |
| Width | 3.7 mm |
Length
€277.55 *
€288.17 *
€303.23 *
€338.69 *
€369.78 *
€408.04 *
€470.47 *
€677.34 *
Necklace Dollar-chain 3.7mm | Order number | P007.20041.6.915.45.0 |
| Chain type | Dollar-chain |
| Alloy | 750 bicolor (Y-W) |
| Surface | satin finished |
| Clasp | lobster with end cap |
| Weight approx. | 25.4 g |
| Width | 3.7 mm |
Length
€10,734.87 *
€11,111.28 *
€12,003.33 *
€12,614.61 *
€12,994.79 *
€14,693.91 *
Necklace Dollar-chain 3.3mm | Order number | P003.20040.13.45.0 |
| Chain type | Dollar-chain |
| Alloy | 333 yellow gold |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 12.3 g |
| Width | 3.3 mm |
Length
€2,451.60 *
€2,574.01 *
€2,676.99 *
€3,122.49 *
€3,279.10 *
€3,574.03 *
Necklace Dollar-chain 5.4mm | Order number | P001.20053.313.45.0 |
| Chain type | Dollar-chain |
| Alloy | 925 silver (rhod.) |
| Surface | rhodium plated |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 26.5 g |
| Width | 5.4 mm |
Length
€504.34 *
€570.54 *
€621.78 *
€671.73 *
€783.45 *
Necklace Dollar-chain 3.7mm | Order number | P001.20041.6.13.45.0 |
| Chain type | Dollar-chain |
| Alloy | 925 Silver |
| Surface | satin finished |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 16.5 g |
| Width | 3.7 mm |
Length
€354.20 *
€369.76 *
€414.17 *
€456.66 *
€461.36 *
Necklace Dollar-chain 3.3mm | Order number | P005.20040.13.45.0 |
| Chain type | Dollar-chain |
| Alloy | 585 yellow gold |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 13.5 g |
| Width | 3.3 mm |
Length
€4,537.78 *
€4,746.54 *
€4,848.18 *
€5,392.05 *
€5,797.64 *
€6,434.92 *
Necklace Dollar-chain 3.1mm | Order number | P007.20040.6.915.45.0 |
| Chain type | Dollar-chain |
| Alloy | 750 bicolor (Y-W) |
| Surface | satin finished |
| Clasp | lobster with end cap |
| Weight approx. | 17.5 g |
| Width | 3.1 mm |
Length
€8,178.07 *
€8,376.17 *
€9,707.60 *
€10,686.54 *
Necklace Dollar-chain 3.7mm | Order number | P005.20041.13.45.0 |
| Chain type | Dollar-chain |
| Alloy | 585 yellow gold |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 19.5 g |
| Width | 3.7 mm |
Length
€6,994.53 *
€6,967.60 *
€7,992.30 *
€8,854.92 *
€9,657.76 *
€9,656.41 *
€10,800.44 *
€11,627.97 *
€12,378.55 *
Viewed