Article successfully added.
Necklace Nautica chain 6mm
| Order number | P001.20.152.7.313.45.0 |
| Chain type | Nautica chain |
| Alloy | 925 silver (rhod.) |
| Surface | rhodium plated |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 32 g |
| Width | 6 mm |
| Length: | 45 cm |
Viewed
| Order number | P001.20.152.7.313.45.0 |
| Chain type | Nautica chain |
| Alloy | 925 silver (rhod.) |
| Surface | rhodium plated |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 32 g |
| Width | 6 mm |
| Length: | 45 cm |