No results were found for the filter!
Necklace Wheat chain 1.05mm | Order number | P019.28025.13.45.0 |
| Chain type | Wheat chain |
| Alloy | 950 platinum |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 3.3 g |
| Width | 1.05 mm |
Length
€981.26 *
€1,023.70 *
€1,088.14 *
€1,212.38 *
€1,455.88 *
Necklace Anchor round 1.5mm | Order number | P019.0144.13.45.0 |
| Chain type | Anchor round |
| Alloy | 950 platinum |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 5.4 g |
| Width | 1.5 mm |
Length
€1,413.40 *
€1,495.88 *
€1,623.19 *
€1,755.12 *
€1,964.72 *
€2,067.94 *
€2,305.48 *
Necklace Wheat chain 1.1mm | Order number | P019.28026.13.45.0 |
| Chain type | Wheat chain |
| Alloy | 950 platinum |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 3.9 g |
| Width | 1.1 mm |
Length
€1,155.69 *
€1,232.82 *
€1,349.33 *
Necklace Wheat chain 1.25mm | Order number | P019.28028.13.45.0 |
| Chain type | Wheat chain |
| Alloy | 950 platinum |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 5.1 g |
| Width | 1.25 mm |
Length
€1,490.79 *
€1,581.15 *
€1,765.83 *
Necklace Snake chain 1.2mm | Order number | P019.42012.13.45.0 |
| Chain type | Snake chain |
| Alloy | 950 platinum |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 7.4 g |
| Width | 1.2 mm |
Length
€2,213.00 *
€2,372.97 *
€2,630.63 *
Necklace Anchor round 0.95mm | Order number | P019.0125.13.45.0 |
| Chain type | Anchor round |
| Alloy | 950 platinum |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 2.2 g |
| Width | 0.95 mm |
Length
€575.37 *
€607.16 *
€638.94 *
€683.44 *
€727.95 *
€759.73 *
€820.11 *
€832.82 *
€893.24 *
€912.31 *
€925.03 *
Necklace Curb chain round 1mm | Order number | P019.1030.13.45.0 |
| Chain type | Curb chain round |
| Alloy | 950 platinum |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 3.1 g |
| Width | 1 mm |
Length
€805.47 *
€878.13 *
€916.03 *
€972.89 *
€1,064.49 *
€1,156.09 *
€1,247.69 *
Necklace Double anchor 0.96mm | Order number | P019.8216.13.45.0 |
| Chain type | Double anchor |
| Alloy | 950 platinum |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 1.5 g |
| Width | 0.96 mm |
Length
€441.33 *
€462.17 *
€491.28 *
€545.51 *
€601.69 *
€656.36 *
Necklace Snake chain 0.9mm | Order number | P019.44009.13.45.0 |
| Chain type | Snake chain |
| Alloy | 950 platinum |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 6.1 g |
| Width | 0.9 mm |
Length
€1,715.36 *
€1,794.36 *
€1,911.94 *
€2,129.36 *
€3,523.65 *
Necklace incl.loop Anchor round 1.1mm | Order number | P019.01241.13.50.0 |
| Chain type | Anchor round |
| Alloy | 950 platinum |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 3.3 g |
| Width | 1.1 mm |
| Length: | 50 cm |
Length
€1,089.10 *
Necklace Curb chain round 1.4mm | Order number | P019.1040.13.45.0 |
| Chain type | Curb chain round |
| Alloy | 950 platinum |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 4 g |
| Width | 1.4 mm |
Length
€1,135.21 *
€1,185.11 *
€1,259.96 *
€1,384.71 *
€1,509.46 *
€1,634.21 *
€1,883.70 *
Necklace Curb chain round 1.8mm | Order number | P019.1050.13.45.0 |
| Chain type | Curb chain round |
| Alloy | 950 platinum |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 7.4 g |
| Width | 1.8 mm |
Length
€2,038.11 *
€2,133.55 *
€2,281.33 *
€2,524.55 *
€2,619.99 *
€2,764.69 *
€3,007.91 *
€3,494.35 *
Viewed