Article successfully added.
Necklace Tiger's eye chain 2.4mm
| Order number | P001.23.333.314.45.0 |
| Chain type | Tiger's eye chain |
| Alloy | 925 silver (rhod.) |
| Surface | rhodium plated |
| Clasp | lobster with end cap |
| Weight approx. | 5.2 g |
| Width | 2.4 mm |
| Length: | 45 cm |
Viewed