Article successfully added.
Necklace Curb trace chain 4.3mm
| Order number | P001.13.109.313.45.0 |
| Chain type | Curb trace chain |
| Alloy | 925 silver (rhod.) |
| Surface | rhodium plated |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 9.8 g |
| Width | 4.3 mm |
| Length: | 45 cm |
Viewed
| Order number | P001.13.109.313.45.0 |
| Chain type | Curb trace chain |
| Alloy | 925 silver (rhod.) |
| Surface | rhodium plated |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 9.8 g |
| Width | 4.3 mm |
| Length: | 45 cm |