Article successfully added.
Necklace Curb trace chain 2.5mm
| Order number | P003.20286.914.45.0 |
| Chain type | Curb trace chain |
| Alloy | 333 bicolor (Y-W) |
| Surface | bicolor yellow/white |
| Clasp | lobster with end cap |
| Weight approx. | 4.3 g |
| Width | 2.5 mm |
| Length: | 45 cm |
Viewed