Article successfully added.
Necklace Criss-cross-chain 2.6mm
| Order number | P001.14846.314.45.0 |
| Chain type | Criss-cross-chain |
| Alloy | 925 silver (rhod.) |
| Surface | rhodium plated |
| Clasp | lobster with end cap |
| Weight approx. | 7.8 g |
| Width | 2.6 mm |
| Length: | 45 cm |
Viewed