Article successfully added.
Necklace Eight-chain 3.8mm
| Order number | P005.21.602.915.45.0 |
| Chain type | Eight-chain |
| Alloy | 585 bicolor (Y-W) |
| Surface | bicolor yellow/white |
| Clasp | lobster with end cap |
| Weight approx. | 18.9 g |
| Width | 3.8 mm |
| Length: | 45 cm |
Viewed