Article successfully added.
Necklace Fantasy chain 6.2mm
| Order number | P005.21.604.6.915.45.0 |
| Chain type | Fantasy chain |
| Alloy | 585 bicolor (Y-W) |
| Surface | bicolor yellow/white |
| Clasp | lobster with end cap |
| Weight approx. | 23.9 g |
| Width | 6.2 mm |
| Length: | 45 cm |
Viewed