Article successfully added.
Necklace Tonda-chain oval 3.3mm
| Order number | P005.44533.939.45.0 |
| Chain type | Tonda-chain oval |
| Alloy | 585 bicolor (Y-W) |
| Surface | bicolor yellow/white |
| Clasp | bajonett-lock |
| Weight approx. | 17 g |
| Width | 3.3 mm |
| Length: | 45 cm |
Viewed