Article successfully added.
Necklace Mesh-chain 4.8mm
| Order number | P004.16.105.914.45.0 |
| Chain type | Mesh-chain |
| Alloy | 375 bicolor (Y-W) |
| Surface | bicolor yellow/white |
| Clasp | lobster with end cap |
| Weight approx. | 7.3 g |
| Width | 4.8 mm |
| Length: | 45 cm |
Viewed
| Order number | P004.16.105.914.45.0 |
| Chain type | Mesh-chain |
| Alloy | 375 bicolor (Y-W) |
| Surface | bicolor yellow/white |
| Clasp | lobster with end cap |
| Weight approx. | 7.3 g |
| Width | 4.8 mm |
| Length: | 45 cm |