Article successfully added.
Necklace Criss-cross-chain 1.4mm
| Order number | P001.14832.301.45.0 |
| Chain type | Criss-cross-chain |
| Alloy | 925 silver (rhod.) |
| Surface | rhodium plated |
| Clasp | spring ring |
| Weight approx. | 2.6 g |
| Width | 1.4 mm |
| Length: | 45 cm |
Viewed
| Order number | P001.14832.301.45.0 |
| Chain type | Criss-cross-chain |
| Alloy | 925 silver (rhod.) |
| Surface | rhodium plated |
| Clasp | spring ring |
| Weight approx. | 2.6 g |
| Width | 1.4 mm |
| Length: | 45 cm |