No results were found for the filter!
Necklace Anchor round 1.1mm | Order number | P001.0130.301.45.0 |
| Chain type | Anchor round |
| Alloy | 925 silver (rhod.) |
| Surface | rhodium plated |
| Clasp | spring ring |
| Weight approx. | 1.6 g |
| Width | 1.1 mm |
Length
€23.76 *
€24.19 *
€24.62 *
€25.37 *
€26.33 *
€27.32 *
€27.75 *
€28.74 *
€33.45 *
€35.39 *
€38.49 *
€41.48 *
€44.64 *
€47.61 *
€56.41 *
€64.15 *
Necklace Anchor round 1.35mm | Order number | P001.0135.1.45.0 |
| Chain type | Anchor round |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | spring ring |
| Weight approx. | 2 g |
| Width | 1.35 mm |
Length
€23.74 *
€24.22 *
€25.08 *
€26.14 *
€27.17 *
€28.61 *
€30.14 *
€31.95 *
€32.43 *
€35.18 *
€38.34 *
€41.40 *
€44.43 *
€48.45 *
€50.55 *
€57.22 *
€74.70 *
Necklace Box chain 0.78mm | Order number | P001.7908.301.45.0 |
| Chain type | Box chain |
| Alloy | 925 silver (rhod.) |
| Surface | rhodium plated |
| Clasp | spring ring |
| Weight approx. | 1.9 g |
| Width | 0.78 mm |
Length
€31.58 *
€33.30 *
€33.30 *
€34.20 *
€36.14 *
€37.57 *
€41.21 *
€42.07 *
€46.48 *
€50.46 *
€58.38 *
€66.45 *
Necklace Curb chain 1.2mm | Order number | P001.1135.301.45.0 |
| Chain type | Curb chain |
| Alloy | 925 silver (rhod.) |
| Surface | rhodium plated |
| Clasp | spring ring |
| Weight approx. | 2 g |
| Width | 1.2 mm |
Length
€26.94 *
€26.94 *
€28.26 *
€28.89 *
€31.89 *
€32.71 *
€33.57 *
€37.07 *
€40.27 *
Necklace Ball chain 1.2mm | Order number | P001.2112.1.45.0 |
| Chain type | Ball chain |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | spring ring |
| Weight approx. | 2 g |
| Width | 1.2 mm |
Length
€27.58 *
€28.44 *
€29.58 *
€30.69 *
€32.21 *
€34.22 *
€36.03 *
€39.70 *
€43.18 *
€50.03 *
€56.93 *
€64.42 *
€72.03 *
Necklace Anchor diamond cut 1.3mm | Order number | P001.0444.1.42.0 |
| Chain type | Anchor diamond cut |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | spring ring |
| Weight approx. | 1.8 g |
| Width | 1.3 mm |
| Length: | 42 cm |
Length
€29.69 *
Necklace Anchor round 2.4mm | Order number | P001.0160.13.45.0 |
| Chain type | Anchor round |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 6.1 g |
| Width | 2.4 mm |
Length
€72.14 *
€75.20 *
€78.26 *
€79.60 *
€82.66 *
€88.41 *
€92.33 *
€101.75 *
€110.60 *
€119.54 *
€128.45 *
€139.83 *
€146.24 *
€158.82 *
€165.33 *
Necklace Curb chain 1.1mm | Order number | P001.1130.301.45.0 |
| Chain type | Curb chain |
| Alloy | 925 silver (rhod.) |
| Surface | rhodium plated |
| Clasp | spring ring |
| Weight approx. | 1.4 g |
| Width | 1.1 mm |
Length
€22.70 *
€23.34 *
€24.87 *
€25.18 *
€25.50 *
€26.39 *
€29.59 *
€32.57 *
€35.41 *
€38.14 *
€46.60 *
Necklace Curb chain 1.1mm | Order number | P001.1130.1.45.0 |
| Chain type | Curb chain |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | spring ring |
| Weight approx. | 1.4 g |
| Width | 1.1 mm |
Length
€19.92 *
€20.21 *
€21.08 *
€21.55 *
€21.81 *
€21.81 *
€22.10 *
€22.87 *
€24.78 *
€25.64 *
€26.31 *
€28.20 *
€30.69 *
€33.56 *
€36.10 *
€41.09 *
€45.74 *
€51.95 *
€60.35 *
Necklace Anchor diamond cut 1.3mm | Order number | P001.0440.1.45.0 |
| Chain type | Anchor diamond cut |
| Alloy | 925 Silver |
| Clasp | spring ring |
| Weight approx. | 2.2 g |
| Width | 1.3 mm |
Length
€30.54 *
€32.65 *
€33.61 *
€34.88 *
€35.07 *
€35.44 *
€39.62 *
€39.23 *
€44.25 *
€45.45 *
€47.18 *
€53.97 *
€55.80 *
€62.50 *
€73.75 *
€83.54 *
Necklace Curb chain 1.4mm | Order number | P001.1140.301.45.0 |
| Chain type | Curb chain |
| Alloy | 925 silver (rhod.) |
| Surface | rhodium plated |
| Clasp | spring ring |
| Weight approx. | 2.5 g |
| Width | 1.4 mm |
Length
€31.86 *
€34.13 *
€33.05 *
€35.66 *
€37.08 *
€39.15 *
€42.58 *
€43.77 *
€48.26 *
€52.37 *
€58.79 *
€69.23 *
€78.30 *
Necklace Anchor round 0.8mm | Order number | P020.0120.13.45.0 |
| Chain type | Anchor round |
| Alloy | 925 gold plated |
| Clasp | lobster |
| Weight approx. | 1 g |
| Width | 0.8 mm |
Length
€30.18 *
€30.76 *
€31.67 *
€32.70 *
€33.72 *
€37.19 *
Viewed